محل تبلیغات شما

زيبايي پوست و مو در همه افراد چه خانم‌ها و چه آقايان به اندازه‌اي اهميت دارد که امروزه هزينه بسياري صرف خريد لوازم آرايشي بهداشتي مي‌شود تا بتواند سلامت و زيبايي را بازگرداند و به بهترين نحو نگه دارد. خيلي از افراد ترجيح مي‌دهند محصولي پيدا کنند که چندکاره باشد و بتواند نيازهاي آنها را به صورت يکجا برطرف کند. شايد کمي دور از ذهن به نظر برسد که اين محصول با کمترين آسيب، از پس همه کارها بر بيايد، ولي در کمال تعجب بايد بگوييم که اين‌گونه نيست. روغن آرگان يکي از اين برگزيدگان است که يک تنه مي‌تواند با غول‌هاي متعددي مبارزه کند. پس اگر دوست داريد بدانيد روغن آرگان چيست و با فوايد و خواص روغن آرگان براي مو و پوست يا حتي ناخن آشنا شويد، اين مطلب را تا انتها بخوانيد.


روغن آرگان چيست؟


روغن آرگان يک طلاي مايع است! اين روغن اکسيري است که جادو مي‌کند. فوايد روغن آرگان بسيار زياد است و از درمان پوست و مو گرفته تا مشکلات گوارشي و پيشگيري از سرطان را شامل مي‌شود. اين روغن از ميوه درختي به نام آرگان با نام علمي به دست مي‌آيد. درخت آرگان بومي کشور مراکش است، ارتفاع حدود 8 متر و عمر طولاني دارد که در 30 سالگي ميوه مي‌دهد. درون ميوه مغزي وجود دارد که روغن از آن تهيه مي‌شود. جالب است بدانيد که اين درخت در برابر خشکي، گرما، خاک ضعيف و شرايط سخت محيطي مقاوم است. شايد اصلا همين مقاومت باعث مي‌شود آنچه به ثمر مي‌نشيند، مفيد و پرخاصيت باشد. خنده دار است ولي بزهاي کوهي مراکش از اين درخت بالا مي‌رفتند تا ميوه اش را بخورند!


خواص روغن آرگان


خواص روغن آرگان چيست؟


اهميت درخت آرگان به دليل خاصيت دارويي روغني است که در ميوه آن وجود دارد و خواص روغن آرگان را مي‌سازد. روغن اين ميوه داراي مقدار زيادي اسيد چرب، ويتامين آ، ويتامين سي، ويتامين اي، امگا 6 و 9، آنتي اکسيدان و لينولئيک اسيد است. اين روغن در برابر اکسيد شدن مقاوم است


ادامه مطلب لينک زير:


با جالب‌ترين خواص روغن آرگان براي مو و پوست آشنا شويد

با جالبترين خواص روغن آرگان براي مو و پوست آشنا شويد

آنچه که بايد درباره پريودهاي نامنظم بدانيد

غذاهايي که سلامت معده را به خطر مي اندازد

روغن ,آرگان ,ميوه ,پوست ,مو ,خواص ,روغن آرگان ,خواص روغن ,است که ,آرگان براي ,اين روغن

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
Gareth Meghan Matthew Christina Patricia مناطق ديدني ايران کاري زيبا CALANGO BIKERS Hidup... گروه مهاجرت اسمارت